"Перше вересня - ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ!"

"Перше вересня - ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ!"

Ура! Перше вересня! Це не просто початок нового навчального року, перший дзвоник і перший урок... Це радість зустрічі з друзями , однокласниками та вчителями! Це кайф від спілкування та цікавої інформації! Це насолода від екскурсій трамвайчиком по місту, відвідування різноманітних музеїв у Вінниці та Софіївського парку в Умані, а також цирку, театру і просто улюблених місць відпочинку...

Та чи продзвенів святковий дзвоник для учнів 25-тої? Звичайно!... Але для цього потрібно було виконати певні завдання - такий собі мініфлешмобик! Зробити святкову рамку для селфі та взяти участь у виставці  "Будь щаслива, моя Україно!".

Найцікавіше було першокласникам, адже вони проходили перший у своєму житті шкільний квест «Ім’я нашого класу». І наші дітки виконали завдання на відмінно!