Комунальний заклад "Вінницька гуманітарна початкова школа №25" розміщена в будівлі 1977 року побудови, загальною площею 6649м2приміщення закладу типове, тепло забезпечення – централізоване.  Проектна потужність установи – 1176учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька,89. Заклад знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. У закладі є пандус на І поверсі.

Середня наповнюваність  по школі складає 30,7 учня у класі.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 13.08.2013р. № 1378 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».

Для реалізації освітнього процесу в закладі наявні 13 навчальні кабінети та 27 класних кімнат, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня на 260 посадочних місць.

Створена система відео спостереження, яка містить 32 відеокамери., встановлено 2 камери міського інформаційно-ситуаційного центру.

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську),  кабінет психолога,   педагога-організатора ,  медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 3 кабінети заступників директора, приміщення технічного персоналу, гардероб.

Кожен навчальний кабінет, класна кімната укомплектований комп’ютерною технікою (робоче місце вчителя), партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця
педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах;
шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками
    У закладі працює два кабінети інформатики ( №202, №204). У даних 2-х кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (14+1 та 12+1 відповідно), та лінгафонний кабінет№ 203. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

Робоче місце учителя інформатики

Робочі місця у лінгафонному кабінеті

14+1

Робочі місця адміністрації

2.

Інтерактивні дошки

3.

Інтерактивний стіл

4.

Локальна мережа

5.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

100%

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером  зі швидкістю від 30 до 50 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, іншими загальноосвітніми закладами.