Акція ОКОПНІ СВІЧКИ

Акція ОКОПНІ СВІЧКИ

Вже рік наша країна боронить свою незалежність, суверенність і кордони.

Вже рік ми з гордістю говоримо, що ми – УКРАЇНЦІ! Адже бути українцем сьогодні тотожно бути оборонцем Європи, бути захисником миру і справедливості.

Вже рік ми не можемо уявити жодного місяця, жодного тижня без патріотичних акцій.

22 лютого прийшла звістка з передової. Наші смаколики вже у захисників

Передавали величезну подяку за солодощі і енергетики, сказали вірити! Дуже раділи, як діти. Два надісланих генератори вже там, один з них поїхав на Запоріжжя.

Дуже хороші новини!

Сьогодні на часі ОКОПНІ СВІЧКИ. Вони допоможуть нашим захисникам  зігрітися, а дітям - вирости небайдужими і свідомими.

Кременчук, Херсон, Бахмут... Воїни просять окопних свічок. Кажуть, що їжі вистачає, а тепла - катастрофічно ні! Особливо потрібні "кишенькові" свічки - маленькі, щоб влізли у кишеню. Саме такі свічки завжди під рукою.

Добре, хлопці! Ви бороніть неньку-Україну, а ми будемо забезпечувати вашу підтримку – і свічками, і буржуйками, і домашніми смаколиками… і великою вірою у НАШУ ПЕРЕМОГУ!