Благодійна акція «Діти дітям»

Благодійна акція «Діти дітям»

Дякуємо усім, хто незважаючи на відсутність світла, незважаючи на усі негоди, долучився до благодійної акції «Діти дітям» у День Подяки!!!!

❤️????❤️????❤️

Ми уже зібрали значну кількість подарунків для діток з Херсонщини та Миколаївщини, але знаємо що ще багато подарунків готові і прямують до закладу, тому остаточну кількість повідомимо по завершенню акції ????

Дякуємо колективу Департаменту Освіти ВМР на чолі з директором Оксана Яценко за підтримку та активну участь! ????????

Дякуємо учнівському, батьківському та педагогічному колективам Вінницького гуманітарного ліцею #1 ім. М.І. Пирогова на чолі з директором Віта Скиба за щорічну активну участь та продовження традиції. ????????

Дякуємо Anne Robinson та її друзям за підтримку! Знаємо, що ваші подарунки теж в дорозі ????????

????????????

Дякуємо батькам, діткам та усім працівникам нашого закладу Школа 25 Вінниця на чолі з директором Elena Nechyporuk!!!!

Особлива подяка нашим лідерам, колективам 2Б класу на чолі з Наталія Диренко (70 подарунків), 2А класу на чолі з Марина Драбович (67 подарунків) 1А класу на чолі з Елена Полищук(45 подарунків), 4А класу на чолі з Демчук Тетяна (35 подарунків), 1В класу на чолі з Галина Цибак (34 подарунка).

Дякуємо черговим, які як бджілки допомагали пакувати та сортувати подарунки!!!

Ви неймовірні!!!!

Дякуємо родині Александр Семенихин та Ольга Семенихина за вашу допомогу та підтримку!!! ????????

Дякуємо усім за тепло ваших сердець!!!!

❤️❤️❤️

Збір подарунків триває, тож усі, хто не встиг, але має бажання подарувати частинку свого тепла діткам, приєднуйтесь! ????

Нагадуємо, що подарунки будуть вручатись діткам з деокупованих територій в період різдвяних свят. ????????????

Пишаємося нашою згуртованістю, активністю та незламністю!!!! ????????????????

СЛАВА УКРАЇНІ!!!! ????????