"Будьмо уважні на дорогах!"

"Будьмо уважні на дорогах!"

Вересень традиційно розпочався місячником профілактики дорожньо-транспортних пригод «Увага! Діти на дорозі!». Сподіваємось, що за літо наші дітки не забули правила дорожнього руху, а навпаки – отримали ще й гарну практику їзди на велосипедах, скейтах, роликах і таких популярних сьогодні гіроскутерах та електросамокатах.

Любі учні! Протягом місяця вас чекають цікаві уроки з безпеки дорожнього руху, мультфільми та презентації (на уроках і перервах!), вікторини й конкурси, а також практичні заняття, розмальовки і багато іншого.

Бажаємо легкого початку навчального року та нових вражень! Нехай граніт науки не зламає ваші зубки, а допоможе адаптуватися і створити безпечне середовище для навчання та відпочинку!

Не забудьте продумати безпечну дорогу до школи і назад додому та відтворити її у своїх нових щоденниках!