Cемінар для ЗВР

Cемінар для ЗВР

22 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради» пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи на тему «Практичні аспекти застосування інноваційних технологій  у  системі національно-патріотичного  виховання в початковій  школі», на якому були присутні представники навчальних загальноосвітніх закладів міста, начальник відділу виховання та позашкільної роботи  Департаменту освіти ВМР Кравець Ірина Миколаївна, завідувач міського методичного кабінету Москальчук Наталія Іванівна та методист з виховної роботи та естетичного циклу Побережна Ірина Віталіївна. На початку семінару директор закладу Нечипорук О.М. ознайомила присутніх з особливостями роботи закладу щодо створення білінгвального середовища для дітей та надання якісної спеціалізованої освіти. Заступник директора з виховної роботи Коваленко Т.Ю. презентувала роботу закладу щодо національно-патріотичного виховання учнів та звернула увагу на особливості психічного та особистісного розвитку молодших школярів. Учасники семінару познайомилися з різними активними формами роботи з дітьми в розрізі реалізації Концепції національно-патріотичного виховання: методикою проведення веб-квестів, спрямованих на формування зацікавленості у вивченні історії рідного міста, дебатами лідерських команд щодо толерантності українців, елементами використання пісочної та казкотерапії з даної тематики, роботою гуртків (хореографічного, вокально-хорового, «Бойового гопаку»), спрямованою на формування національно-патріотичного духу дітей. Взяли участь у майстер-класі з виготовлення  традиційної японської ляльки Кокєши. Дякуємо всім за активну участь у семінарі!