День Козацтва 2020

День Козацтва 2020

У нас знову свято - традиційна Посвята в козачата учнів 2-х класів. Це важливе випробування для молодших школярів, адже тепер вони отримали свідоцтво про проходження початкового етапу готовності до захисту Вітчизни та є її майбутньою гордістю.

У ході свята малеча показала свої знання з історії козацтва, їх побуту, традицій, улюблених занять козаків. А також проявили такі необхідні для майбутніх захисників якості як сила, спритність, мужність і витривалість. Козачата вперше присягнули на вірність Україні і своїй школі. Другокласники пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу.

Малеча запам’ятає цей день як особливий для них. Адже вони змогли відчути причетність до національної історії, до потужності і міцці славного українського козацтва. Такі заходи, безумовно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини. Попереду у кожного з них ще багато роботи над собою, але перший крок вони вже зробили.

Вітаємо ВАС, юні козачата!