Благодійна акція «Діти дітям»

Благодійна акція «Діти дітям»

Шановні батьки, колеги, діти!

В період з 20 по 24 листопада в закладі проходила благодійна акція «Діти дітям».

Акція присвячена Дню Подяки та Дню Святого Миколая.

Мета акції: подарувати Свято дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Ми прагнемо через подарунки передати частинку добра та світла, та віру в те, що мрії збуваються!

Основними завданнями Акції є:

- формування громадської та соціальної активності дітей;

- сприяння розвитку у дітей почуття милосердя та толерантності;

- залучення дітей до розширення кола спілкування;

- налагодження контактів та поглиблення знань з англійської мови (шляхом спілкування з дітьми, що проживають в Африці).

Хід реалізації Акції:

Учні готували “Shoebox presents” (подарунки, які вмістяться в коробку для взуття) та писали листа незнайомому другу. До листа можна було додати свої фото та зворотну адресу.

Коробка може містити:

• Іграшки;
  • Канцелярські товари;
  • Одяг (рукавички, шапочки, шкарпетки тощо);
  • Заколки, бантики тощо для дівчат);
  • Содолощі (окрім шоколаду);
  • Сувеніри;
  • Книги;
  • Предмети гігієни;
  • Будь-який інший подарунок на ваш розсуд.

Зверніть увагу! Подарунок повинен був вміститися в коробку для взуття.

Подарунки були запаковані в коробки однакового розміру з поміткою «Подарунок для хлопчика» (із зазначенням віку), «Подарунок для дівчинки» (із зазначенням віку). Коробки для пакування були спеціально виготовлені на замовлення.

В період Різдвяних Свят подарунки будуть вручені дітям відповідної категорії, які проживають в м. Слов’янськ та в Африці (за вибором участника акції). Тому, участники акції зазначали куди саме поїде подарунок (на Схід України чи в Африку).

Доставка подарунків у м. Слов’янськ буде здійснена безкоштовно за сприяння логістичної компанії «Делівері».

Послуги доставки в Африку потрібно було оплатити самостійно.

Гарантію передачі кожного подарунку в руки дітям надає громадська організація «Центр допомоги молоді «Твоя перемога».

Наші партнери:

Логістична компанія «Делівері».

Громадська організація «Центр допомоги молоді «Твоя Перемога».

Участь в акції за покликом серця!