Жінки-винахідники

Жінки-винахідники

Марафон Краси і Ніжності, присвячений Міжнародному жіночому дню, для нашої школи став традиційним. Кожного року ми шукаємо цікавинки про відомих жінок і створюємо мініпроєкти.

2020-2021 навчальний рік  – рік математики в Україні. Тому проєктом-2021 стала тема «Жінки-винахідники». Творчі групи учнів 3-х класів підготували мобільні стіннівки, де розповіли про Соф’ю Ковалевську, Ель Долорес Джонс, Бетті Грем, Мері Енгл Пенінгтон, Марію Скадовську-Кюрі, Марі Андерсон, Марію Телкеш – талановитих жінок, які зробили важливі відкриття в галузях астрономії, техніки, хімії, фізики, але, на жаль, не були визнані своїми співвітчизниками та світовим співтовариством науковців-чоловіків. Свої інформаційні листівки третьокласники об’єднали у велику стіннівку в холі школи.

Всім було цікаво дізнатися про те, хто першим винайшов глушник та склоочисники для автомобілів, пересувні рефрижератори, «рідкий папір», систему опалення на сонячних батареях та багато іншого.

Дякуємо всім, хто долучився до участі у проєкті!