Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху.

Традиційно в школі проходить травневий тиждень безпеки дорожнього руху. Його мета – нагадати малюкам та їхнім батькам про безпеку на дорозі напередодні літніх канікул. Саме тому 17 травня у нашому закладі відбулась зустріч першокласників та  представників дорожньої поліції, які нагадали правила дорожнього руху та в ігровій формі повторили дії пішоходів і водіїв.

Поліцейські звернули увагу школярів  на   використання флікерів – світлоповертачів  на одязі, які в темну пору доби допоможуть  зробити пішохода видимими на дорозі для водіїв.

Гості пояснили дітям значення дорожніх знаків, нагадали Правила дорожнього руху, а також розповіли як необхідно поводити себе на вулиці та вдома аби запобігти нещасним випадкам і травмуванням. Діти взяли активну участь в обговорені різних дорожніх ситуацій.

Сподіваємось малята гарно засвоїли дорожню абетку.