Семінар-тренінг "LEGO"

Семінар-тренінг "LEGO"

У пілотних школах проект «Нова українська школа» учні навчаються за методикою LEGO, яку з 2018 року планують поширити на всі школи. У другому півріччі 100 шкіл, які зараз  пілотують новий стандарт початкової освіти отримують набори «Шість цеглинок».

«Шість цеглинок» - це технологія, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру учні зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань.

9-10 січня 2018 року у закладі відбувся тренінг з питань провадження методики «Шість цеглинок» з ЛЕГО конструктора для вчителів, заступників директорів з НВР та психологів пілотних шкіл у Вінницькій області.

Учасники тренінгу опанували дану технологію та отримали велике задоволення від навчання.