День цивільного захисту

День цивільного захисту

27 квітня 2018 року в закладі згідно плану реагування на надзвичайні ситуації було проведено День цивільного захисту з відпрацюванням дій на випадок надзвичайної події - пожежі. За сигналом «Увага всім!» було проведено тренувальну евакуацію учнів, учителів та техпрацівників за 5 хвилини.

Відповідно до плану було проведено інші заходи: години спілкування «Як вберегтися від надзвичайних ситуацій», «Правила поведінки при евакуації», перегляд відеороликів на тематику захисту населення від надзвичайних ситуацій, інформхвилинки, квести «Сам собі рятівник» та «Іскру гаси до пожежі» та ін.

Відбулася зустріч учнів закладу із представниками Вищого професійного училища Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності, які представили сучасні засоби захисту від пожежі.