Конкурс краси та грації

Конкурс краси та грації

4 травня у школі відбувся конкурс краси і таланту «Міні-міс школи  2018», у якому взяли участь представниці 3-х класів. Дівчатка демонстрували свої вміння та досягнення у таких конкурсах, як «Візитівка», «Моя майбутня професія», «Школа дефіле». Найважчим виявився моментальний конкурс «Інтелект», у якому необхідно було не тільки показати знання з математики і літератури, але й проявити винахідливість і кмітливість.

Володаркою титулу «Міні-міс школи 2018» стала учениця 3-Б класу Печаліна Марія. Інші учасниці отримали титули:

МІС Грація – Заболотна Софія, 3-Є клас

МІС Креативність – Шняга Марія, 3-Г клас

МІС Тендітність – Климчук Анна, 3-Д клас

МІС Чарівність – Мазур Марія, 3-В клас

МІС Глядацьких симпатій – Нечаєва Марія, 3-А клас.

Цього ж дня «На бал Попелюшки» прибули маленькі принцеси-другокласниці, які презентували себе та свої таланти. Феєричним закінченням свята став полонез у виконанні зіркових пар 2-х класів. Кожна учасниця отримала квіти і диплом відповідно до номінацій:

МІС Грація – Нечинська Маргарита, 2-Б клас

МІС Креативність – Медончак Анна, 2-Д клас

МІС Тендітність – Коновалова Валерія, 2-Г клас

МІС Чарівність – Гецко Евеліна, 2-В клас

МІС  Глядацьких симпатій – Жилюк Софія, 2-Є клас.

А титул ПОПЕЛЮШКИ отримала учениця 2-А класу Сотська Юлія.

Вітаємо зіркових красунь!!!