День здоровʹя

День здоровʹя

Ранок розпочався з музичної зарядки з героями мультфільмів, яку провели вчителі по паралелях у внутрішньому дворі школи, та загальношкільної лінійки «Твоє здоров’я в твоїх руках»

Протягом дня діти брали участь у спортивних змаганнях:

- «Весела естафета» (1-2 класи),

- змаганнях з артболу (3-4 класи).

За загальною кількістю балів переможцями у змаганнях з артболу серед 3-х класів став 3-Г клас, серед 4-х - 4-А клас.

Діти стали активними учасниками інтерактивних бесід «Подорож у країну Режиму і Відпочинку» ( 1-і класи) та «Корисні та шкідливі види відпочинку»( 2-і класи).

З метою активізації рухового режиму молодших підлітків, розвитку навичок роботи в команді, вихованню кмітливості та злагодженості у роботі учні 1-х та 2-х класів грали на свіжому повітрі в рухливі ігри «Повітряний міст» та «Естафету-паровозики».

Учні 3-х класів включили до режиму дня прогулянки до лісопарку, ігри, екскурсії.

3-класники та 4-класники за бажанням відвідали тренінги «Здоров'я - цінність життя» та «Що складає небезпеку для здоров'я?». Діти сформували розуміння багатоплановості поняття здоров'я,  усвідомили, що поведінка людини є основою формування та збереження її здоров'я, а наркотичні речовини руйнують організм та є загрозою здоров'ю.

Закінчився День годиною екологічного здоров’я, під час якої діти разом з вчителями та батьками відвідали екскурсії:

• парк «Дружби народів» - 1-А, 2-Є, 3-А, 4-А класи,
  • лісопаркова зона – 1-В, 1-Г, 2-Б, 3-Г, 4-Г, 4-Д класи,
  • Садиба М.І.Пирогова – 1-Д, 3-В,2-В, 2-Г, 4-Б, 4-В класи,
  • Гайове Барського району – 1-Є, 1-Ж класи,
  • Ботанічний сад – 1-Б, 2-А, 3-Б, 3-Є, 4-Є класи,
  • Клуб «Коні-поні» - 2-Д клас,
  • Кривча – 3-Д клас.

Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б'ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!