Тиждень української писемності

Тиждень української писемності

Тиждень української писемності у 25-тій

Спитай себе, дитино, хто ти є,

І в серці обізветься рідна мова;

І в голосі яснім ім'я твоє

Просяє, наче зірка світанкова.

Під таким девізом пройшов у нашій школі тиждень української писемності та мови. Скільки всього було: і флешмоб висловів про мову, і уроки грамотності «Вивчаємо українську граючись», і флешмоб «Вишиванка». Біля кабінетів кожен клас оформив стіннівки та колажі «День української писемності», а у вестибюлі закладу вчителі підготували інформаційний стенд «Яке прекрасне рідне слово! Воно — не світ, а всі світи (Володимир Сосюра)» та виставку літератури «Окрилена, співуча, калинова – мова моя, рідна мова».

Для учнів 3-х класів найяскравішим спогадом залишився фестиваль української народної казки. «Солом’яний бичок», осучаснена казка «Ріпка», «Кривенька качечка», «Рукавичка» - цікаві варіації на теми народних казок. А організацію та забезпечення порядку під час заходу взяв на себе 3-В клас. Приємно, коли діти дорослішають!

Логічним завершенням тижневика став конкурс на кращого знавця української мови серед учнів 4-х класів. Перемогу здобули Фальштинська Ярослава (І місце), Муртазаєв Назар (ІІ місце), Мазур Марія та Лапіна Марія (ІІІ місце). Вітаємо переможців!