Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Протягом жовтня-листопада в 4-х класах в рамках пілотного проекту «GO CAMP» представниками Міністерства юстиції були проведені заняття з правової грамотності. Приємно було відзначити, що, здавалось би, дорослі теми, такі як «Булінг», «Кібербезпека»,  «Дискримінація», були подані цікаво, доступно, зрозуміло, з урахуванням вікової категорії молодших школярів. Це відмічали і вчителі, і батьки, і самі діти. Учні розігрували ситуації, приміряючи на себе ролі «кривдника» і «жертви», вчилися чинити опір, переглядали та обговорювали навчальні мультфільми, шукали подібні випадки з особистого життя. Ми дуже сподіваємось, що наша малеча ніколи не потрапить у такі скрутні ситуації. Адже знання і навички формують впевненість у собі і дають можливість швидко реагувати у надзвичайних ситуаціях.

Великою несподіванкою став лист від виконуючого обов’язки генерального директора Департаменту з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Олени Митник з подякою за співпрацю та сприяння у проведенні заходів у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». І ми, в свою чергу, також дуже вдячні дівчатам  Матвійчук Діані та Маліновській Анастасії, спеціалістам відділу систематизації законодавства, правової роботи і правової освіти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, за відповідальну, змістовну і корисну роботу. Чекаємо на Вас у новому році!