Лінійка Гідності

Лінійка Гідності

Людина народжується на світ і разом з життям отримує в спадок, мабуть, найбільше і безцінне багатство - Батьківщину. Саме за неї, за рідну Україну, віддали свої життя Герої Небесної Сотні. Яскравим  спалахом  було  життя  сотні  українців,  які  загинули  на  Майдані у 2014-му.  Їх  душі  прагнули  свободи,  щастя  рідній  країні,  волі  рідному  народові, а отримали – вічність.

21 листопада 2018 року  в школі відбулася лінійка шани до Дня Гідності і Свободи в пам'ять про розстріляний Майдан, яку підготувало учнівське врядування. Діти переглянули уривки новин того часу, згадали імена загиблих земляків, вшанували героїв хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять борцям за свободу України! Їх величний подвиг назавжди у наших дитячих серцях.