Благодійна акція "Діти дітям"

Благодійна акція "Діти дітям"

Шановні батьки, колеги, діти!

В період з 25 по 29 листопада в закладі буде проходити благодійна акція «Діти дітям».

Акція присвячена Дню Подяки та Дню Святого Миколая.

Мета акції: подарувати Свято дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Ми прагнемо через подарунки передати частинку добра та світла, та віру в те, що мрії збуваються!

Основними завданнями Акції є:

- формування громадської та соціальної активності дітей;

- сприяння розвитку у дітей почуття милосердя та толерантності;

- залучення дітей до розширення кола спілкування;

Хід реалізації Акції:

Учні готують “Shoebox presents” (подарунки, які вмістяться в коробку для взуття) та пишуть листа незнайомому другу. До листа можна додати свої фото та зворотну адресу).

Коробка може містити:

• іграшки;
  • канцелярські товари;
  • одяг (рукавички, шапочки, шкарпетки тощо);
  • заколки, бантики тощо для дівчат);
  • солодощі;
  • сувеніри;
  • книги;
  • предмети гігієни;
  • будь-який інший подарунок на ваш розсуд.

Зверніть увагу! Подарунок повинен вміститися в коробку для взуття.

Подарунки будуть запаковані в коробки однакового розміру з поміткою «Подарунок для хлопчика» (зазначити вік ________), «Подарунок для дівчинки» (зазначити вік _____). Коробки для пакування будуть спеціально виготовлені на замовлення. Коробку можна буде отримати у класного керівника. Вартість коробки – 6 грн.. Доставка – 10 грн.

В період Різдвяних Свят подарунки будуть вручені дітям відповідної категорії, які проживають в м. Слов’янськ, в дитячі будинки Вінницької області та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Доставка подарунків у м. Слов’янськ буде здійснена за сприяння логістичної компанії «Делівері».

Гарантію передачі кожного подарунку в руки дітям надає громадська організація «Центр допомоги молоді «Твоя перемога» та Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

По завершенню акції буде надано фото та відеозвіт.

Участь в акції

за покликом серця!

Звіт за попередньо проведені акції

За додатковою інформацією звертайтеся до заступника директора з НВР, Дученко А.В. duchenko25school@gmail.com