Ура! Лідера обрано!

Ура! Лідера обрано!

Сьогодні (15.11.2019р.) у нашій школі відбулися ВИБОРИ ЛІДЕРА ШКОЛИ на 2019-2020 роки.

У виборах приймали участь 6 кандидатів: Фоучек Анастасія (4-А), Сотська Юлія (4-А), Нечинська Маргарита (4-Б), Грицишен Олександр (4-Г), Тарасюк Поліна (4-Д) та  Жилюк Софія (4-Є).

На основі шкільних традицій кандидати розробили програму своїх планів та дій на посаді лідера школи.

Напередодні виборів пройшла зустріч кандидатів із своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість ознайомитись з їх програмами та поспілкуватись із претендентами на посаду лідера школи.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 3-4 класів. У голосуванні взяли участь 404 учнів. Найактивнішими виборцями були учні 4-х класів.  Після підрахунків голосів, згідно з протоколом Шкільної  виборчої комісії, за результатами голосування ЛІДЕРОМ ШКОЛИ стала Сотська Юлія, учениця 4-А класу.

МИ впевнені, що спільними зусиллями лідера, учнів, адміністрації та вчителів нашої школи ми зможемо багато чого досягти!