Великоднє свято: поділись радістю з друзями!

Великоднє свято: поділись радістю з друзями!

Вітаю Вас, друзі!

Цьогоріч Великдень припадає на 19 квітня. Ми й гадки не мали, що доведеться таке величне і світле свято відзначати в умовах карантину. Але пам’ятаємо, що Великдень або Пасха - свято перемоги тепла над холодом, світла над темрявою, любові над ненавистю. Саме тому усі народи світу так шанують і люблять його.

Ми впевнені, що Ви і цьогоріч будете готувати пасочки, писанки та великодні подарунки.

Тому ми оголошуємо заочний конкурс «Великоднє свято: поділись радістю з друзями!».

Умови конкурсу:

1. Переглянь відео «Великдень усією сім’єю» за посиланням https://youtu.be/oewTOocC0D8
  2. Зроби своїми руками писанку, або крашанку, або драпанку, або великодню прикрасу для дому.
  3. Зроби 1 селфі або фото разом з виготовленою роботою, і 2-3 фотографії роботи зблизька (щоб можна було розглянути роботу з різних боків!).
  4. Надішли на пошту tatiana69b@gmail.com
  5. Найкращі роботи будуть виставлені на сайті школи.

Чекаємо на Ваші фото!