Тиждень патріотичного виховання

Тиждень патріотичного виховання

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Ось і в цьому році 25-та активно долучилася до святкувань: окрім традиційних бесід та годин громадянськості, були виготовлені тематичні асоціативні павутинки «Україна Єдина країна!», підготовлені цікаві комп’ютерні розмальовки, учні 1-2 класів виготовили великий плакат з власних світлин «Я люблю Україну!». Третьокласники (3-Б) підготували і розмалювали карту України розміром 2.5*1.2 м, а учні 3-Г класу працювали над створенням різного дизайну українських прапорців. 3-В клас зустрічався з батьками, які пройшли АТО, і отримали на зберігання справжній прапор України з Крематорська. 22 січня в усіх класах була проведена єдина година Соборності, хвилина мовчання за загиблими та велика акція «Ланцюг єднання» з акапельним виконанням Гімну України всіма учасниками акції.

Слава Україні! Героям слава!