Перше вересня у 25-тій

Перше вересня у 25-тій

У 25-тій Свято Знань! Сьогодні, 1 вересня, тут вперше за останні 4 роки зустрілися всі чотири паралелі учнів. Надзвичайно багато радості, посмішок, емоцій у дітей і вчителів.
Для першокласників традиційно був організований квест «У пошуках імені класу», а для 2-4 класів – перегони «Україна без кордонів». Усі учні впоралися на відмінно!
Протягом дня була проведена акція «Замість квітів – допомога ЗСУ». Кожна дитина, кожен дорослий мали за честь взяти участь в акції. Тому зібрано було 88 552 грн. Ці гроші будуть передані волонтерам. Сподіваємось, ми зможемо долучитися до купівлі машини чи дрону для наших Захисників.
А ще 1 вересня було розпочато цьогорічний  марафон «Обереги». Учні 3-х класів допомагали плести сітки-обереги для ЗСУ. Нехай вони врятують не одне життя наших воїнів!
Зі святом, шкільна родино! І нехай цей рік буде успішним, цікавим і мирним!

Першими вистав фотку Марини, дівчинки  у жовто-блакитному вінку і дівчинки в народному костюмі.
 Вони відмічені