«PROact – захист дослідницько-пошукових творчих колективних робіт ма-тематичної освітньої галузі»

24.04.2024

З метою популяризації  найоптимальніших рішень організації інноваційного освітнього процесу початкової школи в період продовження впровадження у 2021/2022 навчальному році  нового Державного стандарту початкової загальної освіти в умовах тривалої пандемії та воєнного стану у закладах освіти Вінницької міської територіальної громади було проведено міський онлайн огляд-конкурс  професійної майстерності  педагогів початкової школи ЗЗСО ВМТГ «PROact – захист дослідницько-пошукових творчих колективних робіт математичної освітньої галузі» відповідно до Концепції НУШ»  в період з 01.03.2022  по 20.04.2022 .

В другому етапі  конкурсу взяла участь учитель 3-Г класу Швець Катерина Євгеніївна, яка зайняла І місце, продемонструвавши нестандартний підхід до реалізації та захисту дослідницько-пошукової творчої колективної роботи, створивши незабутню атмосферу, що стимулює молодших   школярів до розвитку комунікативних здібностей, творчого потенціалу, інтелектуальних пошуків, сприяє соціалізації та самореалізації особистості дитини.